EDİRNE'DE BİLİMSEL TOPLANTI VE SOSYAL PROGRAM GERÇEKLEŞTİRDİK

Pharmetic Girişimci Eczacılar Derneği olarak 23-24 Aralık 2023 tarihlerinde Edirne'de Bilimsel Toplantı ve Sosyal Program gerçekleştirdik.

Trakya Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Gazi Mustafa Kemal Atatürk Salonu'nda yapılan Bilimsel Toplantıda, Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Ecz. Şule Dilek YAĞCI TÜYSÜZ'ün açılış konuşmasının ardından, Trakya Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Dekanı Sn. Prof. Dr. Gülay ŞEREN, Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Radyasyon Onkolojisi Anabilim Dalı Öğretim Görevlisi Sn. Prof. Dr. Vuslat Yürüt ÇALOĞLU , Akademi Başkanımız Sn. Ecz. Leyla HAYKIR ÖZALP ve Akademi Üyemiz Sn. Ecz. Çiğdem ŞİMŞEK AKICI ve Eskişehir Teknik Üniversitesi Araştırma Görevlisi Sn. Dr. Okan AKSU'nun sunumlarıyla bilgilendik, bilgilerimizi tazeledik.

Ecz. Çiğdem ŞİMŞEK AKICI ev sahipliğinde Şimşek Otel'de çok güzel bir akşam yemeği ile yeni yıl'a merhaba dedik. Ertesi gün yapılan sosyal etkinliğimiz kapsamında da Edirne turumuzun ardından 2 günlük yoğun programımızı tamamladık.

2023 yılındaki son etkinliğimizi de böylelikle güzel bir kapanışla tamamlamış olduk. Emeği geçen tüm arkadaşlarımıza teşekkür ederiz. 2024 yılının çok daha güzel, sağlıkla ve huzurlu geçmesini temenni ederiz.
Önceki BİZDEN GELENLER Yazıları